KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445148
nr 1444 5148
Erik Brandt
(1910-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 17x24, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Erik Brandt, född 1910 i Malmö, död där 1987, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:15:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Erik Brandt
Läs mer om Erik Brandt